Олена ПІДГРУШНА: «Я теж кайфувала від останнього кола»

Капітан збірної України дала коментар після завершення жіночої естафети

sport.ua
© sport.ua

Капітан збірної України Олена Підгрушна дала свій коментар після закінчення «срібної» естафети на чемпіонаті світу в Гохфільцені.

— Олено, вітаємо вас! Які відчуття?
— Я згадувала минулий рік…Розуміла, що дівчата поряд, розуміла, які сильні в мене суперниці. Мені не можна було використовувати додаткові патрони, бо тоді не було б жодних шансів на медаль. Намагалася обережно працювати на двох стрільбах – і коли вийшла на трассу, побачила, що дівчата зовсім поруч. Коли Абер мене об’їхала, я розуміла, що треба триматися за нею, щоб на останньому підйомі боротися. Мені пощастило, що пішов дощ і я просто об’їхала дівчат зі спуску, а підйомі пішла в атаку.

— Ви розуміли, що не можна робити промахи…
— Так. На чемпіонаті світу потрібно мінімум запасних патронів використовувати та швидко бігти.

— Під час останнього кола всі кайфували, спостерігаючи за вашим бігом.
(Сміється). Я теж кайфувала від останнього кола.

— Українські уболівальники додали сил?
— Так! Мені здалося, що весь світ за мене вболівав на фінішному колі. Росіяни, білоруси, серби, всі хто завгодно кричали: «Лена, давай!»

—  Здобувши срібло на чемпіонаті світу, відчуваєте полегшення?
— Мені наче камінь з душі впав. Це був дуже важкий сезон. Постійно розмовляли з тренерами, розбирали, що не виходить. Те, що я зробила на останньому етапі гріє душу. Я розумію, що ще є порох у порохівницях.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    247790930@vkontakte
      247790930@vkontakte, 17.02.2017 19:19
    +27
    МОЛОДЕЦ!!!
    247790930@vkontakte
      247790930@vkontakte, 17.02.2017 19:20
    +26
    И все девченки молодцы!!!
    Chyvachek
      Chyvachek, 17.02.2017 19:21
    +21
    Молодцы девочки! Смотрел Вас в прямом эфире и чувство гордости и радости переполняли!
    A-68
      A-68, 17.02.2017 19:26
    +17
    Бажаю ВАМ перемог теж в наступних гонках, просто МОЛОДЦІ !!!!
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 17.02.2017 19:29
    +14
    сильно виступили і процес зміни покоління йде загалом нормально
    p2012u
      p2012u, 17.02.2017 19:36
    +17
    я теж кайфонув, дякую Олена та іншим дівчатам
    Андрей Штогрин
      Андрей Штогрин, 17.02.2017 19:47
    -22
    баба Лена давай, давай, давай!
    ut5eet
      ut5eet, 17.02.2017 21:14
    -21
    Интересная у Лены подборка из всего мира кто за нее болел "россияне,белорусы,сербы"Как раз все кто за расею в нашем конфликте. Еще одна любительница завтрака на границе?
    247790930@vkontakte
      247790930@vkontakte, 17.02.2017 21:33
    -10
    не нужно спорт смешивать с политикой а то вспомните с кем только мы не воевали и окажется что вокруг одни враги.
    ut5eet
      ut5eet, 17.02.2017 21:39
    +3
    247790930@vkontakte, 17.02.2017 21:33
    не нужно спорт смешивать с политикой а то вспомните с кем только мы не воевали и окажется что вокруг одни враги.
    Ну ка на кого Украина нападала? Спорт с политикой не мешать?Ого! Спорт не мешать,искусство не мешать, а кто блять страну защищатьбудет? Осталные лохи?
    Valetin Gjokaj
      Valetin Gjokaj, 17.02.2017 22:20
    +6
    247790930@vkontakte, 17.02.2017 21:33
    не нужно спорт смешивать с политикой а то вспомните с кем только мы не воевали и окажется что вокруг одни враги.
    Это давно смешано. И вообще при чем здесь термин "политика"?
    Когда я слышу от человека фразу "Не мешайте спорт с политикой, спорт вне политики", то начинаю считать его туповатым.
    Определенные качества и нормы должны проявляться во всех аспектах жизни, будь то спорт, искусство и т.д.
    Kherson384
      Kherson384, 17.02.2017 22:39
    0
    ut5eet, 17.02.2017 21:14
    Интересная у Лены подборка из всего мира кто за нее болел "россияне,белорусы,сербы"Как раз все кто за расею в нашем конфликте. Еще одна любительница завтрака на границе?
    ...а хто якщо не вону вболівають.....,
    aksel88
    aksel88, 17.02.2017 23:10
    +2
    А, власне, чим погані люди які займаються якоюсь мирною справою в тій же Росії, Білорусії чи Сербії???
    Vit18
      Vit18, 17.02.2017 23:41
    +4
    Сезон в Олени не найкращий, тим приємніше здобувати такі нагороди
    Eurospring