ЮЧМ 2017. Телень стал 7-м в гонке преследования

Победу праздновал француз Эмильен Клод

918
0
biathlon.com.ua. Сергей Телень

На юніорському чемпіонаті світу в Осрблі сьогодні день гонок переслідування. Найцікавішим для українських уболівальників був старт у юнаків, де Сергій Телень боровся за другу для себе медаль чемпіонату. Однак фатальною для нашого спортсмена стала перша стійка - до того Сергій йшов другим і навіть міг боротися за перемогу, але на третьому рубежі він залишив незакритими три мішені і після цього відкотився за межі першої трійки.

Втім, суперники теж помилялися і залишали шанси боротися за медаль. Але ще одна помилка Теленя на останній стрільбі стала «контрольним» пострілом в шанси українця вдруге піднятися на п'єдестал пошани. Підсумковий результат Сергія - сьоме місце.

Краще персьют вийшов у Євгена Івченко, який пройшов чотири рубежі з трьома колами штрафу і істотно поліпшив своє місце в порівнянні зі спринтом. Ось тільки стартував він занадто далеко - 50-м, зумівши до фінішу піднятися до 28-ї позиції. А ось у Олександра Пономаренко гонка не вийшла: лише 53-тя строчка в підсумковому протоколі.

Перемогу ж святкував Емільєн Клод, який виграв другу гонку поспіль. Не завадили цьому навіть чотири промахи, француз навіть з 600 додатковими метрами випередив на 16 секунд італійця Седріка Крістіля, який фінішував другим  і на 31 секунду німця Данило Райтмюллера.