Екс-біатлоніст Віталій Кільчицький cтав тренером ХК Галицькі Леви

Відомий український біатлоніст став тренером з фізпідготовки клубу-учасника чемпіонату УХЛ

biathlon.com.ua. Віталій Кільчицький
© biathlon.com.ua. Віталій Кільчицький
Колишній біатлоніст збірної України Віталій Кільчицький, якого ще на початку року вболівальникі вважали головним кандидатом на місце четвертого номера в естафетному квартеті чоловічої команди на Олімпійських Іграх-2018 в Пхьончангу, увійшов до тренерського штабу хокейного клубу-учасника чемпіонату УХЛ – «Галицькі Леви». В ексклюзивному коментарі для Sport.ua, новоспечений тренер з фізпідготовки новояворівського клубу розповів, як склалася його доля після того, як спортсмена не включили до складу біатлонної збірної України.
 
«В квітні, після того як мене не взяли в команду збірної України з біатлону, було трохи ніяково від тих баталій. Було важко прокидатись з відчуттям, що більше нікуди не треба бігти, не потрібно дотримуватись ніяких спеціальних дієт, не буде більше ніяких чемпіонатів України, першостей світу, чемпіонатів Європи, Олімпійських Ігор...
 
Тоді стало питання, як далі бути. Михайло Чіканцев (головний тренер, віце-президент хокейного клубу «Галицькі Леви») і Микола Романюк (президент ХК «Галицькі Леви») запропонували поїхати на фінал Карпатської ліги, де в Угорщині хокеїсти з Новояворівська мали провести кілька матчів. Я прийняв цю пропозицію і став свідком того, як «Галицькі Леви» достроково завоювали Кубок Карпатської хокейної ліги й стали чемпіонами, які не зазнали жодної поразки на турнірі.
 
 
Приєднавши мене як глядача, керівництво «Галицьких Левів» запропонувало мені увійти до тренерського штабу клубу з міста Новояворівськ. Отримавши море вражень від команди і керівників, які власними силами та разом з однодумцями на всіх рівнях Львівської області й з Федерацією зробили в місті Льодову арену, я прийняв пропозицію керівництва і тепер проводжу робочий час на найсучаснішому льодовому майданчику Львівської області – Льодовому палаці – як тренер «Галицьких Левів» з фізпідготовки», – розповів Кільчицький.
 
 
Віталій КІЛЬЧИЦЬКИЙ (зліва)
 
В другій частині інтерв'ю Віталій Кільчицький детально розповів про свою нову професію, а також поділився ексклюзивними фото з тренувань ХК «Галицькі Леви», спеціально для Sport.ua.

Автор — Денис Шаховец, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Den96
      Den96, 23.09.2017 12:05
    +9
    Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41
    А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить
    Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...)
    SandroKing
    online
      SandroKing, 23.09.2017 12:13
    +5
    Den96, 23.09.2017 12:05
    Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41
    А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить

    Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...)
    Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот.
    tarasbulba007
    online
      tarasbulba007, 23.09.2017 12:43
    -24
    SandroKing, 23.09.2017 12:13
    Den96, 23.09.2017 12:05
    Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41 А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...)

    Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот.

    Его выперли из сборной за то что он неадекват. И результатов не показывает. По вашему это патриотизм? Странные у вас понятия о патриотизме...
    Den96
      Den96, 23.09.2017 12:50
    +9
    tarasbulba007, 23.09.2017 12:43
    SandroKing, 23.09.2017 12:13
    Den96, 23.09.2017 12:05 Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41 А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...) Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот.

    Его выперли из сборной за то что он неадекват. И результатов не показывает. По вашему это патриотизм? Странные у вас понятия о патриотизме...
    Странные у Вас понятия про "неадекват". Вы общались с Виталием, если делаете такие выводы? Я активно поддерживаю с ним связь и уверенно могу заявить, что он абсолютно здоров. Обозвать можно любого. Нужно уметь головой думать и все поддавать сомнениям ;)
    solova63
      solova63, 23.09.2017 13:13
    -3
    Den96, 23.09.2017 12:50
    tarasbulba007, 23.09.2017 12:43
    SandroKing, 23.09.2017 12:13 Den96, 23.09.2017 12:05 Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41 А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...) Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот. Его выперли из сборной за то что он неадекват. И результатов не показывает. По вашему это патриотизм? Странные у вас понятия о патриотизме...

    Странные у Вас понятия про "неадекват". Вы общались с Виталием, если делаете такие выводы? Я активно поддерживаю с ним связь и уверенно могу заявить, что он абсолютно здоров. Обозвать можно любого. Нужно уметь головой думать и все поддавать сомнениям ;)
    причем здесь патриотизм? достаточно посмотреть его статистику. Человек занимает места на финише в 4-5-6 десятке! Зачем его держать в сборной?!!
    kharkivv
      kharkivv, 23.09.2017 13:33
    +5
    tarasbulba007, 23.09.2017 12:43
    SandroKing, 23.09.2017 12:13
    Den96, 23.09.2017 12:05 Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41 А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...) Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот.

    Его выперли из сборной за то что он неадекват. И результатов не показывает. По вашему это патриотизм? Странные у вас понятия о патриотизме...
    tarasbulba007, 23.09.2017 12:43
    SandroKing, 23.09.2017 12:13
    Den96, 23.09.2017 12:05 Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41 А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...) Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот.

    Его выперли из сборной за то что он неадекват. И результатов не показывает. По вашему это патриотизм? Странные у вас понятия о патриотизме...
    tarasbulba007, 23.09.2017 12:43
    SandroKing, 23.09.2017 12:13
    Den96, 23.09.2017 12:05 Олег Ткаченко, 23.09.2017 11:41 А ви оперативно працюєте Він вже 2 місяці як там сидить Все нормально. Краще пізно, ніж ніколи. Один спортивний портал взагалі зробить вигляд, що не бачив цієї новини, тому його читачі не дізнаються про те, як склалася доля спортсмена...) Та, да. Зачем удивляться травле Зозули в Испании, если у себя дома тебя выгоняют из сборной за то что ты патриот.

    Его выперли из сборной за то что он неадекват. И результатов не показывает. По вашему это патриотизм? Странные у вас понятия о патриотизме...

    А який видатний результат показують перероблени "росіяни"? Віталій що найменше не гірше за них. А зарплатня та умови у "росіян" набагато кращі. По вашому це адекватна ситуація? Може хлопець і не витримав такого ставлення, і правильно зробив. З квітня місяця Віталій в "Левах", жодного випадку неадекватності з його боку, жодного конфлікта. Особисто з ним не спілкувався, але складає враження нормального скромного чоловіка. Хлопці з команди у кого запитував такої ж думки. Віталію успіхів!!!
    GUTA
      GUTA, 23.09.2017 14:16
    -4
    При чём здесь патриотизм?

    У нас есть 3 гарантированных сборника и ещё 3 кандидата на четвёртое место. Обьективно говоря, что Кильчицкий, что Жирный, что Семаков находились примерно на одном уровне, работая в 4-5-6 десятке, но периодически выдавали гонки в 2-3. И я не понимаю за какие заслуги Кильчицкому должны были предоставить просто так место. Только изза паспорта и патриотизма? И забить на конкуренцию? В которой как раз рождается прогресс... Жаль. Лично я надеялся, что Киля сможет прогрессировать... А он... Жаль. Очень Жаль...
    Mike
      Mike, 23.09.2017 14:44
    +6
    та не рассказуйте сказки. москалям зарплата в три раза выше, а резлуьтат тотже и их ставят в каждую гонку. в эстафете он кашу не портил. Я за Виталия, а тех зарабитчан нахер надо было гнать, пусть уж лучше наши, такие же мертвые, но молодые, будущее поколении ставить, мб. вырастут, потому что вообще никого не видно пока в основную команду
    Mike
    Mike, 23.09.2017 18:45
    0
    о, два минуса, от жирного и семакова) давайте парни, еще абрамову подключайте
    sokla
      sokla, 24.09.2017 13:56
    -2
    Увы, но ни Виталий, ни Жирный\Семаков уже ничего не покажут толкового, возраст уже не тот.
    Всех троих нужно понемногу убирать из сборной и подводить молодежь. Но вопрос другой, есть ли она?